Jyväskylän kaupunki » Jyväskylän Kangas » Ota yhteyttä

Ota yhteyttä

Yhteyttä Kankaaseen liittyvissä asioissa voi ottaa Jyväskylän kaupungin palautepalvelussa, ja sosiaalisessa mediassa Facebookissa,  Twitterissä ja Instagramissa. Lisäksi alla oleviin henkilöihin voi ottaa suoraan yhteyttä puhelimitse tai sähköpostitse.

 

  • Kiinteistömanageri Ulla-Maija Valtonen, p. 050 527 6703, ulla-maija.valtonen[at]jkl.fi – kiinteistöjen hoito ja toimitilojen vuokraus
  • Kulttuurituottaja Vilja Ruokolainen, p. 050 3118 564, vilja.ruokolainen[at]jkl.fi – tapahtumatuotanto
  • Taidekoordinaattori Kirsi Pitkänen, p. 050 338 7705, kirsi.j.pitkanen[at]jkl.fi – taideteosten koordinointi

    Lisää tietoja toimitiloista www.toimitilat.fi

  • Projektipäällikkö Ora Nuutinen, p. 014 266 5073, ora.nuutinen[at]jkl.fi – asiakkuudet ja kiinteistöt
  • Projektipäällikkö Kaisa Hirvaskoski-Leinonen, p. 014 266 8444, kaisa.hirvaskoski-leinonen[at]jkl.fi
  • Projektipäällikkö Mika Kataikko, p. 014 266 0960, mika.kataikko[at]jkl.fi, Viisas Kangas
  • Verkostopäällikkö Tanja Oksa, p. 014 266 7693, tanja.oksa[at]jkl.fi 
  • Suunnitteluarkkitehti Pirjo Heinänen, p. 014 266 5033, pirjo.heinanen[at]jkl.fi – kaavoitus
  • Hankejohtaja Anne Sandelin, p. 014 266 5051, anne.sandelin[at]jkl.fi

 

OSOITTEET

Käyntisoite:
Kivääritehdas (Jykian toimitilat, 2. krs)
Kivääritehtaankatu 6 C
40100 Jyväskylä

Postiosoite:
PL 233
40101 Jyväskylä

Laskutustiedot:
Operaattori: BasWare Oyj
Välittäjätunnus: BAWCFI22
OVT: 003701746664900

 

kommentointi ei ole tällä sivulla päällä.

Kangas in English »
Ideointiprojekti Kaupungin Kangas »

RSS

tiedotteet

Jyväskylän Kankaan kimppakaaroilla kurvaillaan kaasulla

Jyväskylän kaupunkiTiedote viestimille 10.10.2018 Jyväskylän […]

Kommentit poissa käytöstä

Norsu-teoksen julkistaminen Jyväskylän Kankaalla 28.9.

Jyväskylän Kankaalla julkistetaan jälleen kerran […]

Kommentit poissa käytöstä

Valoa Kankaalla 27.-29.9.2018

Eri puolilla Kangasta juhlitaan Valon […]

Kommentit poissa käytöstä