Jyväskylän kaupunki » Jyväskylän Kangas » Ota yhteyttä

Ota yhteyttä

Yhteyttä Kankaaseen liittyvissä asioissa voi ottaa Jyväskylän kaupungin palautepalvelussa, ja sosiaalisessa mediassa Facebookissa,  Twitterissä ja Instagramissa. Lisäksi alla oleviin henkilöihin voi ottaa suoraan yhteyttä puhelimitse tai sähköpostitse.

 

  • Kiinteistömanageri Ulla-Maija Valtonen, p. 050 527 6703, ulla-maija.valtonen[at]jkl.fi - kiinteistöjen hoito ja toimitilojen vuokraus
  • Kulttuurituottaja Vilja Ruokolainen, p. 050 3118 564, vilja.ruokolainen[at]jkl.fi – tapahtumatuotanto
  • Taidekoordinaattori Kirsi Pitkänen, p. 050 338 7705, kirsi.j.pitkanen[at]jkl.fi – taideteosten koordinointi

    Lisää tietoja toimitiloista www.toimitilat.fi

  • Projektipäällikkö Anu Hakala, p. 014 266 8235, anu.hakala[at]jkl.fi – kiinteistöt ja kehittäminen
  • Projektipäällikkö Ora Nuutinen, p. 014 266 5073, ora.nuutinen[at]jkl.fi – asiakkuudet ja kiinteistöt
  • Projektipäällikkö Tanja Oksa, p. 014 266 7693, tanja.oksa[at]jkl.fi - Viisas Kangas
  • Suunnitteluarkkitehti Pirjo Heinänen, p. 014 266 5033, pirjo.heinanen[at]jkl.fi - kaavoitus
  • Hankejohtaja Anne Sandelin, p. 014 266 5051, anne.sandelin[at]jkl.fi

 

OSOITTEET

Käyntisoite:
Jyväskylän Kangas
Kympinkatu 3
40320 Jyväskylä

Postiosoite:
PL 233
40101 Jyväskylä

Laskutustiedot:
Operaattori: BasWare Oyj
Välittäjätunnus: BAWCFI22
OVT: 003701746664800

 

kommentointi ei ole tällä sivulla päällä.