Jyväskylän kaupunki » Jyväskylän Kangas » Ota yhteyttä

Ota yhteyttä

Yhteyttä Kankaaseen liittyvissä asioissa voi ottaa Jyväskylän kaupungin palautepalvelussa, ja sosiaalisessa mediassa Facebookissa,  Twitterissä ja Instagramissa. Lisäksi alla oleviin henkilöihin voi ottaa suoraan yhteyttä puhelimitse tai sähköpostitse.

 

  • Kiinteistömanageri Ulla-Maija Valtonen, p. 050 527 6703, ulla-maija.valtonen[at]jkl.fi - kiinteistöjen hoito ja toimitilojen vuokraus
  • Kulttuurituottaja Vilja Ruokolainen, p. 050 3118 564, vilja.ruokolainen[at]jkl.fi – tapahtumatuotanto
  • Taidekoordinaattori Kirsi Pitkänen, p. 050 338 7705, kirsi.j.pitkanen[at]jkl.fi – taideteosten koordinointi

    Lisää tietoja toimitiloista www.toimitilat.fi

  • Projektipäällikkö Ora Nuutinen, p. 014 266 5073, ora.nuutinen[at]jkl.fi – asiakkuudet ja kiinteistöt
  • Projektipäällikkö Mika Kataikko, p. 014 266 0960, mika.kataikko[at]jkl.fi, Viisas Kangas
  • Verkostopäällikkö Tanja Oksa, p. 014 266 7693, tanja.oksa[at]jkl.fi 
  • Suunnitteluarkkitehti Pirjo Heinänen, p. 014 266 5033, pirjo.heinanen[at]jkl.fi - kaavoitus
  • Hankejohtaja Anne Sandelin, p. 014 266 5051, anne.sandelin[at]jkl.fi

 

OSOITTEET

Käyntisoite:
Kivääritehdas (Jykian toimitilat, 2. krs)
Kivääritehtaankatu 6 C
40100 Jyväskylä

Postiosoite:
PL 233
40101 Jyväskylä

Laskutustiedot:
Operaattori: BasWare Oyj
Välittäjätunnus: BAWCFI22
OVT: 003701746664900

 

kommentointi ei ole tällä sivulla päällä.

Kangas in English »
Ideointiprojekti Kaupungin Kangas »

RSS

tiedotteet

Arkkitehtuurikilpailu Kankaantorninsta on ratkennut

Kangastorni-työnimellä kulkevan tornitalon arkkitehtuurikutsukilpailun voitti työyhteenliittymä […]

Kommentit poissa käytöstä

Jyväskylän EkoKangastuksissa 10.6. tietoa ja viihdettä

Jyväskylän Kankaalla jo vuodesta 2011 […]

Kommentit poissa käytöstä

Pysäköintiä valvotaan Jyväskylässä 10.6.2018 alkaen myös sunnuntaisin

Pysäköintiä valvotaan Jyväskylässä jatkossa kaikkina […]

Kommentit poissa käytöstä